Swimaholic Long Hair

Kup.ciapka je skutocne vhodna na huste a dlhe vlasy,som spokojna

Značka
Určenie
unisex

Odkedy plávam, som vyskúšala nepočítane plaveckých čiapok. Pochopiteľne, som bola zvedavá, čím ma Swimaholic Long Hair Cap prekvapí. Často sa mi stávalo, že mi čiapky pri vyzliekaní trhali vlasy, alebo ma pri dlhšom plávaní tlačili, alebo najčastejšie sa do nich nezmestili vlasy. To sa však so Swimaholic čiapkou nikdy neprihodilo. Swimaholic Long Hair Cap je uspôsobená plavkyniam s dlhšími vlasmi a práve preto má na zadnej strane vytvarovaný priestor na vlasy. Zároveň je vyrobená zo silikónu, nikde netlačí a je dostatočne veľká. Rozmery sú 20,5 cm (výška) x 26 cm (šírka), takže do nej dáte i poriadnu hrivu. A hoci neexistuje čiapka, ktorá by zabránila namočeniu vlasov na sto percent, Swimaholic Long Hair Cap sa tomu dosť blíži. Vlasy som mala po doplávaní iba trošku vlhké, čo bola príjemná zmena. Na záver ešte môžem dodať, že ma milo prekvapil obrovský výber, čo sa týka farby. Vďaka tomu ju zladíte s akýmikoľvek plavkami. Aké sú teda najväčšie výhody? Netrhá vlasy Nikde počas plávania netlačí Prispôsobená ... Plavecká čiapka pre dlhé vlasy Swimaholic Long Hair Cap... od výrobce Swimaholic najdete v kategorii Čiapky > Plavecké čiapky pre dospelých za cenu 13.31 na Sporteon.sk Ean: 8586026020144

Na sklade • Viac variantov3,04 €93 % • 539 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • Opravdu dobrá na větší hlavu a na dlouhé vlasy. Netahá při správném použití.
    • , prevzaté z Heureka.cz
      • opravdu perfektní pro hodně dlouhé vlasy
      • kus gumy, ale fakt účinný :-)
      • , prevzaté z Heureka.cz

Čepice je super na hodně dlouhé vlasy. U dcery konkrétně na délku vlasů 90 cm a do čepice se perfektně vejdou. Musela jsem ji dceři pořídit na povinné školní plavání .

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov3,04 €93 % • 539 recenziíĎalšie informácie
      • , zakúpené v Swimaholic.sk

Kup.ciapka je skutocne vhodna na huste a dlhe vlasy,som spokojna

• , prevzaté z Heureka.cz
        • konečně skvělá čepice na dlouhé vlasy
        • vyzkoušela jsem a měla jsem vlasy suché
        • vřele doporučuji
        • koupila jsem i dceři a také je spokojená
        • a ještě za super cenu
        • nic
      • , prevzaté z Heureka.cz
        • dost místa na dlouhé vlasy
        • pěkně obepne hlavu, uši nelezou a neteče do nich voda

Konečně opravdu velká čepička:))) S nákupem jsem velmi spokojená. Doporučuji nákup.

• , prevzaté z Heureka.cz

Všechny "běžné" koupací čepice se těžko na hlavu oblékají a jsou asi jen pro plešaté. Tuto čepici oblečete snadno a navíc do ní dostanete i vlasy, které přesahují délku 1 mm, ba i mnohem delší/dlouhé. Navíc je za slušnou cenu.

• , prevzaté z Heureka.cz

Velmi pohodlná čepice z příjemného materiálu. I při delších vlasech stále zakrývá uši a nemá tak velkou tendeci sklouzávat jako běžně střižené čepice.